اخبار
1396/12/12 شنبه
معاون استاندار: روند واگذاری طرح‌های نیمه تمام استان به بخش خصوصی تسریع یابد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: سیاست دولت تدبیر و امید، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است و واگذاری این پروژه‌ها به بخش خصوصی با این هدف انجام می‌شود.
جعفر گوهرگانی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در حال حاضر برای تمامی پروژه‌های گردشگری استان مطالعات امکان سنجی انجام نشده است، اظهار داشت: می‌طلبد میراث فرهنگی تمامی مناطق دارای ظرفیت گردشگری استان را در قالب یک فراخوان برای جذب سرمایه گذاران ارائه دهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: سرمایه گذاران تنها به سرمایه گذاری در حوزه کمپوست اکتفا نکنند و انتظار می‌رود در سایر حوزه‌ها نیز ورود پیدا کنند.

وی با انتقاد از اینکه سیمای شهری شهرهای مختلف استان شایسته شهروندان نیست، عنوان کرد: یکی از اولویت کاری ما جهت زیباسازی فضای شهر ساماندهی پسماند و زباله‌ها در سطح شهرهای استان است و در این خصوص باید از تجربیات سایر استان‌های کشور استفاده کرد.

گوهرگانی با بیان اینکه برش استانی اقتصاد مقاومتی مورد غفلت واقع شده است، اظهار داشت: تمامی دستگاه‌های اجرایی تا قبل از پایان سال گزارش کاملی از میزان پروژه‌های واگذاری خود به بخش خصوصی ارائه دهند.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: به منظور چابک‌سازی دولت، سرعت بخشی در تکمیل پروژه‌ها و ارتقاء کیفیت طرح ها برخی از پروژه ها به بخش خصوصی واگذار می شود و تاکنون 3 پروژه گردشگری به بخش خصوصی واگذار شده است و 4 پروژه دیگر در شرف واگذاری هستند.
  

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری کهگیلویه و بویر احمد میباشد.

http://kb-p.ir/