اخبار
1396/9/5 يكشنبه
معاون اقتصادی: اقتصاد مقاومتی باید به یک باور و فرهنگ عمومی تبدیل شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد با تایکد به اینکه، اقتصاد مقاومتی باید به یک باور و فرهنگ عمومی تبدیل شود، افزود: مردم باید اثر اقتصاد مقاومتی را در زندگی خود احساس کنند.
مجید محنایی در نشست کارگروه فرهنگی تبلیغی اقتصاد مقاومتی استان، تاکید کرد: فرهنگ اقتصاد مقاومتی باید به تمامی آیین نامه ها و مقررات داخلی دستگاه های اجرایی پیوست شود.
محنایی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش اقتصاد کشور است و می تواند، کشور را در برابر بسیاری از مشکلات از جمله تحریم ها حفظ کند.
وی با تاکید براینکه، سیاست و هدف اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، پایداری و ثبات در برابر تحریم های ظالمانه است، بیان کرد: نقش رسانه ها در گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی بی بدیل است و مطالبه گری خبرنگاران در این راستا بسیار موثر است.
محنائی با این پیشنهاد که یک کارگروه متناظر با این کارگروه در فرمانداری های استان تشکیل شود، تاکید کرد: شرح وظایف هریک از اعضاء کارگروه مشخص شود و براساس آیین نامه ها، مدل اجرا و تحقق اقتصادمقاومتی در استان بومی سازی شود.
مدیرکل روابط عمومی استانداری و دبیر کارگروه فرهنگی تبلیغی اقتصاد مقاومتی استان هم گفت: تلاش برای تحقق اهداف، برنامه ها و سیاست های اقتصاد مقاومتی و تغییر نگرش مسئولان به بخش خصوصی از وظایف اصلی رسانه ها است.
سیدمحمد تقوی، تقویت، گسترش و توسعه بخش خصوصی در همه امور را از سیاست های دولت در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی بیان کرد، و افزود: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید هم در عمل و هم گفتمان و تبلیغ همسو عمل کرد.
وی با تاکید به اینکه، رسانه ها نقش مهمی در مردمی کردن اقتصاد دارند، گفت: ایجاد فضای امنیت اقتصادی نیز از وظایف ذاتی رسانه ها در حوزه فرهنگی است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری کهگیلویه و بویر احمد میباشد.

http://kb-p.ir/