اخبار
1396/12/9 چهارشنبه
معاون اقتصادی: پیگیری مشکلات سرمایه گذاران جز وظایف ذاتی مدیران است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: پیگیری مشکلات سرمایه گذاران جز وظایف ذاتی مدیران است اما این مسئله دلیلی نمی شود که سرمایه گذار از راه دعوا و جنجال به مقابله با استاندار و سایر مدیران بانکی بپردازد.
جعفر گوهرگانی در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با تاکید براینکه، حمایت از سرمایه گذار از اولویت های اصلی دولت است، افزود: هیچ سرمایه گذاری حق ندارد با دعوا و ایجاد شلوغی در فضای اداری به استیفای حقوق خود بپردازد و ایجاد سر و صدا تنها به ضرر خود سرمایه گذار است و به هیچ عنوان شیوه مناسبی برای حل مشکلات نیست.

وی تاکید کرد: نباید با اینگونه رفتارها جامعه را ملتهب کرد، بدون شک ایجاد دستگاه های تخصصی برای تسریع در حل مشکلات سرمایه گذار است و با وجود بانک ومعاونت تخصصی مراجعه به استاندار کار اشتباهی است.

گوهرگانی با بیان اینکه، استاندار وظایف متعددی بر عهده دارد، اظهار داشت: مشکلات یک سرمایه گذارو کشاورز بخش کوچکی از این وظایف است و داد و فریاد زدن در محیط استانداری امر نادرستی است.

وی تصریح کرد: این رویه ناپسند هرگز نباید تکرار شود و اگر سرمایه گذاری قبل از مراجعه به دستگاه اجرایی و بانک تخصصی در دفتر استاندار حضور یابد بدون شک حل مشکل وی در اولویت کاری ما نیست.

معاون اقتصادی استانداری گفت: تمامی مدیران دستگاه های اجرایی و مدیران عامل بانک ها و سایر مسئولان در قبال مردم مسئولند و برای کسب رضایتمندی آنها باید تمام تلاش خود را به کار گیرند.

گوهرگانی با بیان اینکه، وضعیت کارکرد متولیان بخش اقتصادی در تمامی دستگاه های دولتی نسبت به گذشته متغیر است، عنوان کرد: حمایت از کارآفرینان وظیفه ذاتی مسئولان است.

وی بر وحدت رویه تمامی دستگاه های خدمات رسان، بانک ها و سرمایه گذاران تاکید کرد و افزود: مدیران باید با هوشیاری در ارائه تسهیلات به سرمایه گذاران اقدام کنند و سرمایه گذاران با انگیزه و اهل کار را به بانک ها معرفی کنند.

گوهرگانی بیان کرد: علی رغم برگزاری جلسات متعدد روند سرعت بخشی به درآمدزایی، اشتغال زایی و وضعیت اقتصادی استان ملموس نیست و باید به شکل جدی تری در این قضیه ورود پیدا کرد.

معاون استاندار، خواستار مشارکت و همراهی مسئولان با سرمایه گذاران حقیقی و پای کار شد و افزود: بدون شک اتلاف وقت، اتلاف سرمایه، فرسایشی شدن طرح و نارضایتی مردم را در پی دارد.

وی گفت: بانک ها می توانند با تعامل بهتر سرمایه گذار را تشویق  تا از هر بانکی تسهیلات دریافت می کنند در همان بانک سرمایه گذاری نمایند که موجب رضایت بانک و دریافت مجدد تسهیلات برای سرمایه گذار شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری کهگیلویه و بویر احمد میباشد.

http://kb-p.ir/