چهارشنبه 28 شهريور 1397   20:31:45
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1396/7/16 يكشنبه
معاون اقتصادی: دانش آموختگان جویای کار از فرصت طرح کارورزی استفاده کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: دانش آموختگان دانشگاهی جویای کار و بخش های خصوصی از فرصت طرح کارورزی استفاده کنند.
مجید محنائی افزود: با هدف افزایش قابلیت جذب و اشتغال دانش آموختگان از طریق انتقال مهارت و تجربه در محیط کاری برای ورود به بازار کار، ایجاد انگیزه، کارآفرینی و کسب و کار در دانش آموختگان، ارتقای اخلاق و صلاحیت حرفه ای، فراهم ساختن زمینه انتقال دانش از دانش آموخته به بنگاه اقتصادی کلیه دانش آموختگان دانشگاهی جویای کار می توانند، متقاضی کارورزی باشند.
وی اظهار داشت: فرایند استفاده از این فرصت به این دلیل مشکل است که دانش آموختگان دانشگاهی جویای کار دارای مدرک تحصیلی حداقل کاردانی از طریق اداره کل کار، تعاون و ورفاه اجتماعی استان در سامانه کارورزی ثبت نام و بخش های خصوصی و تعاونی نیازمند نیروی کار براساس تخصص و مهارت افراد مورد نیاز را انتخاب می نمایند.
محنائی تصریح کرد: دوره های کارورزی در مناطق محروم حداکثر 9 ماه است و بخش های خصوصی و تعاونی چنانچه دارای یک یا 2 نفر شاغل بیمه شده باشند، صرفا مجازند یک کارورز پذیرش نمایند.
وی بیان کرد: کمک هزینه آموزشی کارورزی به صورت میانگین ماهانه سه هزار و 700 هزار ریال توسط اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی پرداخت می شود.
محنائی افزود: ذینفعان جهت دسترسی به سایر اطلاعات به اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان و شهرستان ها مراجعه کنند.

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما