يكشنبه 30 تير 1398   09:21:19
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1396/7/22 شنبه
معاون اقتصادی: برگزاری جشنواره تجلیل از پژوهشگران برگزیده ملی و استانی در آذرماه
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده به صورت ملی و استانی در آذرماه امسال برگزار می شود.
مجید محنائی افزود: این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری و ارتقاء منزلت وجایگاه پژوهش و فنآوری، معرفی توانمندی های پژوهشی، فنآوری، نوآوری، تشویق، تقویت و ایجاد انگیزه در اعضای هیات علمی و پژوهشگران و فناوران برگزار می شود.
به گفته وی، همچنین فراهم سازی زمینه ارتباط حوزه کاربرد، حوزه پژوهش و فناوری در جشنواره ملی و استانی و تجلیل از پژوهشگران و فنآوران برگزیده در هفته پژوهش و فنآوری از دیگر اهداف این جشنواره است.
وی اظهار داشت: دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و واحدهای پژوهشی و حوزه های علمیه به ازاء هر کدام از گروه های هفت گانه (علوم پایه، فنی مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی، دامپزشکی، هنر و علوم پزشکی) و همینطور وزارتخانه ها و سازمان های اجرائی حداکثر یک نفر عضو هیات علمی و محقق به عنوان پژوهشگر معرفی می نمایند.
محنائی تاکید کرد: دانشگاهیان، واحدهای پژوهشی، حوزه های علمیه، دستگاه های اجرائی، پارک های علم و فنآوری و... باید از این فرصت استفاده نموده و ضمن مشارکت در جشنواره ملی در سطح استان نیز مشارکت نمایند.
وی یادآور شد: دانشگاه یاسوج به عنوان متولی امر راهنمائی های لازم را ارائه می کند.
ج/238
  

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما