يكشنبه 30 تير 1398   09:11:21
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1396/8/10 چهارشنبه
معاون اقتصادی: طرح محرومیت زدایی روستاهای استان تدوین می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: به زودی طرحی در راستای محرومیت زدایی در روستاهای استان از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی تدوین می شود
مجید محنایی درکارگروه بانوان و خانواده استان با بیان اینکه، زیلایی تنها منطقه محروم در این استان نیست، اظهار داشت: باید از ظرفیت های موجود برای رفع محرومیت زدایی در استان استفاده کرد.
وی بیان کرد: به عنوان نمونه سازمان  جهاد کشاورزی می تواند با اجرای یک طرح کشاورزی زمینه برون رفت زیلایی از محرومیت را ایجاد کند و زیلایی می تواند به عنوان پایلوت محرومیت زدایی در استان معرفی شود.
وی اظهار داشت: برای خروج زیلایی از وضعیت فعلی باید تمامی دستگاه های خدمات رسان در استان بسیج شوند و پس از آن با شناسایی سایر مناطق محروم استان و با انجام مطالعات و هدفگذاری برای رفع محرومیت اقدام کرد.
محنایی بیان کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای این موضوع طرحی را تدوین می کند و اموربانوان نیز به عنوان دبیر این کارگروه به صورت مستمر روند پیشرفت کار را پیگیری می کند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هم گفت: توجه به توسعه آموزش بانوان روستایی در حوزه حقوق شهروندی  و بهداشت و سلامت ضروری است.
فریبا رحمانپور بیان کرد: بانک های عامل با پرداخت تسهیلات بلاعوض و کم بهره می توانند زمینه اشتغال زنان جامعه روستایی را فراهم کنند.
ج/

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما