يكشنبه 30 تير 1398   09:41:08
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1396/8/25 پنجشنبه
معاون اقتصادی: واحدهای تولیدی مستقر در نواحی صنعتی زیر 10 هزار نفر سرمایه در گردش دریافت می کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: واحدهای تولیدی مستقر در نواحی صنعتی روستائی و شهرهای زیر 10 هزار نفر در استان سرمایه درگردش با سود مناسب دریافت می دارند.
مجید محنائی افزود: به استناد قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستائی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی، برای تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی مستقر در نواحی صنعتی و شهرهای زیر 10 هزار نفر می توان از تسهیلات یک میلیارد و پانصد میلیون دلاری از منابع صندوق توسعه ملی استفاده کرد.
وی اظهار داشت: این منابع به صورت قرض الحسنه نزد بانک های کشاورزی، پست بانک، توسعه تعاون و صندوق های کار آفرینی امید و حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش سپرده گذاری می شود.
معاون امور اقتصادی استانداری تصریح کرد: بنابراین متولیان واحدهای تولیدی مستقر در نواحی صنعتی روستائی و شهرهای زیر 10 هزار نفر می توانند از این تسهیلات برای سرمایه در گردش بهرمند شوند .
به گفته محنائی، 10 درصد تسهیلات مذکور یعنی 150 میلیون دلار به این امر اختصاص یافته که 2.55 درصد این میزان یعنی سه هزار و 825 میلیون دلار آن سهم استان کهگیلویه وبویراحمد است.
ج/238

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما